Studium muzyczne Świat Gitary

Studium muzyczne Świat Gitary powstało we wrześniu 2008 roku w Poznaniu.

Głównym profilem działalności są zajęcia nauki gry na gitarze klasyczne, elektrycznej i basowej. W ofercie Studium są również zajęcia z emisji głosu i nauki śpiewu oraz gry na instrumentach klawiszowych.

Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym, co umożliwia dostosowanie poziomu i kierunku zajęć do umiejętności i oczekiwań poszczególnych osób. Pracujemy z dziećmi od 6 roku życia, młodzieżą i dorosłymi. Podczas zajęć wykorzystujemy nowatorskie podręczniki autorstwa Tatiany Stachak a także BumBumRurki – kolorowy prosty instrument doskonały do nauki rytmu i stymulujący, szczególnie dziecięcą wyobraźnię, do samodzielnego tworzenia muzyki.

W tej chwili w Studium uczy się już ponad 80 uczniów, z którymi pracuje 4 nauczycieli. Nasza kadra to wykształceni muzycy z doświadczeniem pedagogicznym, mocno zaangażowani również we własne projekty muzyczne.

Nauka w Studium to nie tylko same zajęcia, ale również koncerty i spotkania muzyczne, podczas których uczniowie mają okazję prezentacji swoich umiejętności i dokonań. Jednocześnie obywają się ze sceną i uczą się radzić sobie z tremą towarzyszącą wystąpieniom przed szerszą publicznością.

W naszym Studium dajemy możliwość wypożyczenia lub zakupu gitary, także dla najmłodszych gitarzystów. Prowadzimy zajęcia gry w zespole. Do udziału w tych zajęciach zapraszamy uczniów uczących się w Studium.

Zobacz jak działamy w naszym >>> Studium