Księgarnia muzyczna Alenuty.pl

Księgarnia muzyczna Alenuty.pl pojawiła się w wirtualnym świecie w 2008 roku zamieszczając na swoich półkach książki polskich wydawnictw muzycznych. W ciągu kilku lat działalności nasze półki na bieżąco uzupełniamy o kolejne nowe tytuły wyszukane na polskim i na zagranicznym rynku.

Chcemy, aby coraz więcej osób muzykowało, uczyło się gry na instrumencie czy śpiewu. Dlatego w naszej ofercie znajduje się bardzo wiele:
– samouczków,
szkół gry na instrumentach,
– podręczników muzycznych,
łatwych opracowań nutowych.

Zachęcamy tym samym do samodzielnego uczenia się gry na gitarze, pianinie, akordeonie czy innym wybranym instrumencie, do sięgania po nuty w różnym opracowaniu. Zależy nam także na szerzeniu idei wspólnego muzykowania w gronie rodziny czy przyjaciół. Dlatego wspieramy projekty skierowane do dzieci i młodzieży promujące korzyści płynące z gry na instrumencie.

Zaopatrujemy biblioteki szkół muzycznych, prezentujemy wydawnictwa tematyczne na konkursach pianistycznych, wiolonczelowych, gitarowych.

Służymy radą i wsparciem, szczególnie tym niezdecydowanym, którzy do końca nie wiedzą, jakie nuty czy szkoły gry będą odpowiednie do nauki. Specjalizujemy się w sprowadzaniu nut z zagranicy. Jeżeli jakieś wydawnictwo jest na rynku – jesteśmy w stanie je sprowadzić dla Ciebie.

Chętnie podejmujemy bezpośrednią współpracę z nauczycielami muzyki i nauczycielami gry na instrumentach.

Nasza księgarnia Alenuty.pl proponuje tytuły wydawnictw: PWM, Euterpe, Absonic, Contra, Gama, InRock, Midi-Max, Beseder, Dalmafon, Hal Leonard, Mel Bay, IMP, Warner Bros Publications i wielu innych.

Zobacz bogactwo nut i książek muzycznych w księgarni >>> Alenuty.pl

Odwiedź nasz funpage >>> Alenuty na FB